Kancelaria Podatkowa Łysik to firma rodzinna, w której pasja do podatków była przekazywana pokoleniowo.
To co nas wyróżnia na tle tak licznej konkurencji, to zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w organach podatkowych i organach kontroli skarbowej. Łatwość poruszania się w skomplikowanym systemie podatkowym oraz znajomość procedur podatkowych i mechanizmów kontrolnych to wiedza, dzięki której będziemy mogli godnie służyć naszym klientom z pomocą w trakcie bezpośredniego kontaktu z organami administracji skarbowej i zapewnić im bezpieczeństwo oraz spokój w prowadzeniu biznesu.

Kolejna ważna cecha, która wyróżnia nas tle konkurencji to nieustanne doskonalenie się w trakcie licznych konferencji naukowych. Liczne zmiany wprowadzane do ustaw podatkowych stanowią główną barierę w rozwoju przedsiębiorczości. Jesteśmy od tego abyś Ty rozwijał swój biznes a nam powierzył nadzór nad dokumentacją księgową swojej firmy.
Doradztwo podatkowe Warszawa - Warszawa Bielany, Żoliborz

Kamil Łysik

Absolwent nauk ekonomicznych. Specjalista w zakresie rachunkowości finansowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w organach podatkowych oraz firmach audytowych i doradczych. Były pracownik Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie, gdzie przez 6 lat zajmował się kontrolowaniem dużych podmiotów gospodarczych. Następnie pracownik Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, gdzie kontrolował wydatkowanie środków unijnych w ramach realizowanych projektów. Wykonywał audyty unijne w takich instytucjach jak Państwowa Agencja Rozwoju i Przedsiębiorczości, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Narodowy Fundusz Zdrowia. Przeprowadził szereg szkoleń z zakresu zarządzania projektami unijnymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rachunkowości oraz na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę w zakresie prawa podatkowego.

Lidia Łysik

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Administracji Samorządowej. Posiada niezwykle bogate doświadczenie zawodowe w organach podatkowych. Przez 46 lat pracowała w urzędzie skarbowym w dziale kontroli podatkowej, w tym pomimo licznych zmian ustrojowych, przez 20 lat zajmowała stanowisko kierownika działu kontroli podatkowej. Do jej obowiązków należał nadzór nad prowadzonymi kontrolami podatkowymi oraz bezpośrednie uczestnictwo w kontrolach w zakresie takich podatków jak CIT, PIT i VAT.
Wielokrotnie została odznaczona medalami za zasługi dla Skarbowości RP.


Nasz zespół to również wysoko wykwalifikowana kadra księgowych, która służy naszym Klientom wiedzą ekspercką.

kancelaria doradztwa podatkowego warszawa